LINKiD parodys Jūsų tinklalapį • Būkite inovatyvūs ir išradingi!
• Su LINKiD galima: 1) paskambinti į telefono numerį; 2) patekti į interneto svetainės titulinį puslapį; 3) patekti į bet kurį prekės ar paslaugos (vidinį) puslapį; 4) patekti į socialinių tinklų profilį; 5) patekti į Jūsų skelbimą skelbimų portale; 6) ar pan.
Interaktyvi OFFLine reklama Interaktyvi OFFLine reklama - dabar tai jau įmanoma - reklamuodami prekę ar paslaugą viešose erdvėse, spaudoje, televizijoje, radijuje ar pan., nukreipkite Jūsų potencialius klientus per Jūsų LINKiD kodą į Jūsų puslapį arba skelbimą internete. Pamatė OFFLine, sužinojo daugiau ONLine Dažnam besidominčiam iš pradžių reikia tiek informacijos, kiek jos yra Jūsų interneto skelbime ar puslapyje. LINKiD.lt - patogus ir greitas būdas praeiviui ar vairuotojui pasiekti Jūsų internete paskelbtą turinį. LINKiD kodas - geriau nei QR kodas LINKiD kodas iš tiesų veikia panašiai kaip QR kodas. Tačiau QR kodas yra pritaikytas telefonui ir jo kamerai, o LINKiD kodas yra pritaikytas žmogaus akims ir žmogaus atminčiai. Įvairios situacijos išryškina QR kodo trūkumus, pvz.: a) klientas nespėjo nuskanuoti QR kodo; b) klientas nenuskanavo QR kodo, nes tądien klientui prekė ar paslauga buvo neaktuali, o sekančią dieną tapo aktuali, bet QR kodo šalia jau nebuvo; c) žmogui neįmanoma įsiminti ir prisiminti QR kodo.
LINKiD kodas greičiau pamatomas ir suvokiamas, įsimenamas ir ilgai prisimenamas. Pabandykite užmiršti pvz. LINKiD Registracija. Jeigu negalėsite, tai reiškia, kad daugelis kitų žmonių taip pat negalėtų to užmiršti, taip pat negalėtų užmiršti INFOiD Sportas, SHOPiD Kava, INFOiD 111.
LINKiD, SHOPiD. Kokie dar?.. Galimi iD kodai yra šie:
• INFOiD
• SHOPiD
• LINKiD